Dialoog tussen medewerker en leidinggevende

In 2023 ontwikkelde SoFoKleS in interactie met mensen in de umc’s middelen en aanpakken om een gelijkwaardige dialoog tussen leidinggevende en medewerker over duurzame inzetbaarheid te bevorderen. Samen écht in gesprek gaan over onderwerpen als werkplezier, vitaliteit en ontwikkeling. De resultaten zijn verzameld op een platform.

Middelen voor de dialoog tussen medewerker en leidinggevende

Om te ondersteunen bij de dialoog er middelen ontwikkeld, onderverdeeld in drie soorten: Voorbereiden, Vaardigheden en Vertrekpunten. Soms zijn deze meer gericht op medewerkers (Voorbereiden), soms meer gericht op leidinggevenden (Vaardigheden) en soms meer – hoewel niet uitsluitend – gericht op de organisatie (Vertrekpunten). De middelen voor medewerkers zijn voornamelijk gericht op het voorbereiden op de dialoog met uw leidinggevende. U kunt bijvoorbeeld gebruik maken van de Gesprekswijzer en de Gesprekskaart. Deze zijn te vinden onder het thema ‘Voorbereiden’ op het online platform voor de dialoog over duurzame inzetbaarheid.

Meer weten over deze projecten?

Voor informatie over het project ‘Dialoog tussen medewerker en leidinggevende’ kunt u terecht bij Joke Dekker: Joke.Dekker@caop.nl.

Joke Dekker

Adviseur

Logo Sofokles